NOVO DESIGN

BTL EMSCULPT NEO

NOVO studio bylo založeno v roce 2010 jako vývojová kancelář pro design a konstrukci produktů absolventem Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně Davidem Poláškem. Specializuje se na průmyslový design, dopravní design, design spotřebních výrobků a grafický styling. Je členem Veděckotechnického parku ve Zlíně a Moravskoslezského inovačního centra v Ostravě, kde nabízí designérské a konstruktérské služby, výzkum, analýzy a výrobu prototypů. Studio ve svých projektech prosperuje i díky užší spolupráci s partnery v oblasti automobilového a leteckého průmyslu. Posláním studia je nabídnout profesionální služby v komplexní metodologii designu. Hledá optimální řešení, která propojí technické a estetické formy sériově vyráběného produktu. V současné době má za sebou úspěšnou spolupráci s více než 60 společnostmi v České Republice, resp. EU.

 

V rámci výstavy 100 ZD jsou prezentovány ukázky designu produktů pro společnosti BTL Healthcare Technologies a.s. (ČR, Praha), Cominfo a.s. (ČR, Zlín), Thermacut k.s. (ČR, Uherské Hradiště), ELKO EP s.r.o. (ČR, Holešov), INVIRA s.r.o. (CZE, Ostrava).

 

EMSCULPT NEO

 

EMSCULPT NEO je první a jediný neinvazivní přístroj na světě pro formování lidského těla, který simultánně kombinuje 2 energie k eliminaci tuku a budování svalové hmoty během 30 minutové procedury s využitím nejuznávanějších vědeckých metod. EMSCULPT NEO prokázal konzistentnost při odstraňování tuku a budování svalové hmoty na základě průměrných výsledků mnoha klinických studií. EMSCULPT NEO přenáší své technologie pomocí aplikátoru, který současně vysílá synchronizované energie RF a HIFEM+.

Díky (RF) radiofrekvenčnímu ohřevu se teplota svalů rychle zvýší o několik stupňů. Tím se svaly připraví na vystavení zátěže, podobně jako při rozcvičení před každým tréninkem. Za méně než 4 minuty dosáhne teplota v podkožním tuku hodnot, které způsobí apoptózu, tj. tukové buňky jsou trvale poškozeny a pomalu vyloučeny z těla. Klinické studie prokázaly v průměru 30% redukci podkožního tuku.

 

Energie HIFEM+ (vysokovýkonné magnetické pole vyvolávající supramaximální svalové kontrakce) stahuje svalová vlákna v dané oblasti při intenzitě, které nelze dosáhnout během dobrovolného tréninku. Extrémní zátěž nutí svaly k adaptaci, což vede ke zvýšení počtu a růstu svalových vláken a buněk. Klinické studie prokázaly v průměru 25% nárůst objemu svalové hmoty.

 

Design: David Polášek / 2020

 

www.designovo.net