Martin Surman

OVO 2.0

Interiérové křeslo OVO 2.0 je vyráběno s využitím unikátní patentované technologie 3D ohýbání dýhy ve spolupráci s německou společností Reholz GmbH.
Čalounění samonosné prostorové skořepiny je tvořeno samostatnými díly, jejichž tuhost lze individualizovat dle přání zákazníka.

 

Multifunkční podnož křesla umožňuje jeho rotaci kolem vertikální osy, výškové nastavení a plynulou změnu sklonu s následnou aretací ve zvoleném úhlu.
Interiérové křeslo OVO 2.0 je zásadně přepracovaná verze křesla OVO z roku 2009, původně vyráběného pod značkou Vespera, které bylo vystaveno na světových přehlídkách designu Interzum 2009 v Kolíně nad Rýnem, Salone Internazionale del Mobile 2009 v Miláně, Designblok 2009 v Praze a Mobitex 2009 v Brně, kde v soutěži GRAND PRIX MOBITEX 2009 získalo I. místo v kategorii progresivní technologie a materiál a v soutěži NÁBYTEK ROKU 2010 Mimořádné ocenění Asociace českých nábytkářů a časopisu ARCHITEKT.

 

Zhotovitelem a současně vlastníkem průmyslově právní ochrany křesla OVO 2.0 je společnost DÝHY VEČEŘA s.r.o. a výhradním prodejcem je společnost DUCHOŇ DESIGN s.r.o.

 

Zadavatel: DÝHY VEČEŘA s.r.o. / 2021

 

www.martinsurman.com

 

Absolvent: VŠUP