Holík International s.r.o.

Senspro

Pod názvem Holík můžete rukavice a obuv v hasičských, policejních či armádních sborech vidět již téměř 30 let. Od počátku klademe velký důraz na náš vlastní vývoj, což lze krásně vidět při porovnání prvního model H1-M z devadesátých let a vysoce moderního modelu Senspro, který jako první na světě obsahuje smart technologie v hasičské rukavici.

 

Postupně jsme na trh uvedli desítky modelů zásahových, záchranářských či taktických rukavic a nyní si hasiči, policisté či příslušníci armády z více než 64 zemí světa vybírají mezi textilními, koženými či kombinovanými variantami. Všechny nové modely prochází před uvedení na trh řadou testování a podléhají speciálním normám a certifikacím.

 

Stejně přísné podmínky musí respektovat také vývojové oddělení obuvi, které více než 12 let uvádí na hasičský trh nové modely zásahových bot.

 

V roce 2021 jsme uvedli na trh unikátní generaci obuvi, která jako první v hasičském segmentu respektuje šířku chodidel a má vysoký zdravotní přesah. Na této myšlence jsme postavili také prodej vycházkové celodenní zdravé obuvi tzv. Holíkovek. Postupně jsme uvedli na trh polobotky, baleríny a kotníkové boty a další varianty na své uvedení čekají.

 

Produkt: Hasičská zásahová obuv ZLIN GII
Výrobce: HOLÍK INTERNATIONAL S.R.O.
Design: MARCELA MLČKOVÁ, KAREL PONÍŽIL / 2017

 

Produkt: SENSPRO
Výrobce: HOLÍK INTERNATIONAL S.R.O.
Design: JANA BUCH / 2017

 

Produkt: Holíkovky – polobotky ITE
Výrobce: HOLÍK INTERNATIONAL S.R.O.
Design: MARCELA MLČKOVÁ, KAREL PONÍŽIL / 2017

 

 

www.holik-international.cz