ELKO EP, s.r.o.

iNELS

ELKO EP je tradiční, inovativní a ryze český výrobce elektronických zařízení a je vaším partnerem v oblasti elektroinstalace již více než 30 let. Firma roku Zlínského kraje, Vizionář roku, Globální exportér roku, umístění v Czech TOP 100, to jsou jen některá z obdržených ocenění. Neustále se snažíme kráčet dopředu na poli inovace a vývoje.

Miliony relé, stovky chytrých domů, tisíce spokojených zákazníků. Systémy automatizace budov, zařízení pro chytrá města a tzv. internetu věcí (IoT) jsou našim světem, který přinášíme vám.

Když už se pouštíme do změny vzhledu, snažíme se, aby celý výrobek splňoval také ostatní trendy. Ať už v oblasti efektivity, ekologické stopy nebo konstrukčního provedení. Proto mají nejnovější tlačítka řady RFGB také zvýšenou citlivost pro rychlejší odezvu a reakci systému. Prosvětlení jednotlivých symbolů je realizováno energeticky úspornější metodou. Nastavili jsme automatické podsvícení symbolů tak, že může reagovat na okolní osvětlení v dané místnosti a zároveň na přiblížení ruky k panelu. Fyzické připojení vodičů je realizované bezšroubovými svorkami. Inovativně jsme přistoupili ke změně konstrukce, kdy tělo výrobku je jako jeden díl, které se do instalační krabice se montuje přes kovový držák.

 

Produkt: INELS
Výrobce: ELKO EP, s.r.o.
Design: DAVID POLÁŠEK, ZDENĚK KOLÁŘ / 2021–2022

 

Ovládací dotyková jednotka se symboly
Zdeněk Kolář / 2022
Systémová ovládací jednotka do hotelového pokoje

 

Bezdrátový dotykový skleněný ovladač oblá /ostrá varianta
David Polášek (studio NOVO design) & Zdeněk Kolář (konstrukce) / 2021
Ovladač vyšle povel do kontrolní jednotky (funkce: ON/OFF, stmívání,
vytažení/zatažení).

 

Klíčenka 4-tlačítková & 6-tlačítková
David Polášek (studio NOVO design) / 2021
Přenosná klíčenka pro ovládání vrat nebo garáže a spínání světel

 

 

www.elkoep.cz