Egoé

NESTBOARD / BEAT / HOPE / ŠTOK

NESTBOARD

Proměnit běžné auto v kempingové. Mít s sebou ložnici, kuchyň a klidně i sprchu. Tak vypadá svoboda v cestování podle Egoé. První idea je stará osm let, v roce 2016 byl hotový produkt – Nestbox. Postupnými úpravami si dokázal najít cestu do kufrů většiny velkých a rodinných aut.

Nám ale nedala spát myšlenka, jak přijít s ještě čistějším a kompaktnějším řešením, třeba i pro mnohem menší auta. Napadl nás Nestboard. Jeho základem je nízký výsuvný modul, který slouží jako pracovní plocha s dřezem a vařičem, zároveň ale zastane i roli jídelního stolu. Primárně je určen pro vozy s karoserií kombi.

 

Produkt: NESTBOARD
Výrobce: EGOÉ NEST
Design: EGOÉ STUDIO / 2022

 

BEAT

Levá skialpová lyže představuje cestu vzhůru nebo taky zdánlivě srdeční tep, jehož výkyvy doprovází reálné výškové souřadnice z pohoří Krkonoš. Přímka na té pravé znázorňuje bezstarostnost, svobodu a čistý adrenalin, který zažíváme při následném sjezdu.

 

HOPE

Židle Hope je celokovová, bez jediného šroubku. Nic se na ní nerozbije, vydrží. Jejímu vzniku předcházela ergonomická studie, výsledky se promítly do tvaru. Proč je dobré se zhoupnout? Uvolníte se, změníte polohu těla a odlehčíte zatěžovaným svalům, osvěžíte mysl. 

 

ŠTOK

Štok je první celodřevěná kolekce od Egoé. Vzdává hold poctivému řemeslu a jednoduchému nadčasovému designu. Štok se hodí i ven, na zahradu, na terasu. Dřevo, ze kterého je vyroben, má díky termizaci zvýšenou trvanlivost a odolnost. 

 

Produkt: BEAT, HOPE, ŠTOK
Výrobce: EGOÉ LIFE
Design: EGOÉ STUDIO / 2022

 

www.egoe.eu