Baťa a.s.

Baťa Design Studio

Od vysněného páru vás dělí už jen několik kroků. Díky službě Baťa Design Studia si naše legendární farmářky Weinbrenner přizpůsobíte do poslední nitky – a vyrobíme vám je ručně na zakázku.

 

 

Unikátní. Jako vy.

Boty nedělají člověka, ale dokážou podtrhnout jeho osobnost. Proto jsme se rozhodli spustit službu, díky níž si můžete jeden z nejoblíbenějších modelů naší nabídky navrhnout tak, aby přesně odpovídal vašemu vkusu, stylu a potřebám. Je libo oranžovou podešev, leopardí vzor, růžové tkaničky nebo umělecký potisk?

U Bati se vaší fantazii meze nekladou.

 

České řemeslo.

Na míru.

Farmářky Weinbrenner se vyrábějí pouze v naší továrně v Dolním Němčí kousek od Zlína. Tam se vašim návrhům věnují ruce a oči českých mistrů, kteří řemeslu zasvětili celý život. Můžete se tak spolehnout, že váš jedinečný pár bot bude dokonalý po všech stránkách. K jeho zhotovení navíc používáme pouze materiály a přípravky šetrné k přírodě a životnímu prostředí.

 

Nečekejte. Tvořte.

Z vlastní zkušenosti víme, že navrhnout boty není jen tak. Proto jsme pro vás v prodejně na Václavském náměstí v Praze a ve Zlíně otevřeli koutek Baťa Design Studio, kde si všechny materiály a použité prvky můžete prohlédnout na vlastní oči. Náš zkušený personál vám navíc pomůže vybrat správnou velikost, takže váš vysněný pár obuvi nebude jen krásný, ale také maximálně pohodlný.

 

#batadesignstudio

Inspirujte se vašimi nejlepšími kousky a sdílejte s námi vaše kroky, ať už se vydáte kamkoli.

 

Produkt: BAŤA DESIGN STUDIO
Výrobce: BAŤA, akciová společnost
Design: BAŤA DESIGN STUDIO / 2022

 

www.bata.cz